Datum: 17.11.2022

Vložil: Alena F.

Titulek: Malá velká láska jménem Tweetie

Vero,moc zdravím. Ani nedokážu slovy vyjádřit vděk za všechny ty “zdravé”informace o chovu anduláčků,které s takovou láskou dáváte na Vašich stránkách. Jste úžasný člověk. Děkuji za sdílení příběhů…,smutné,láskyplné..,Jonášek s Rozárkou budou v našich srdcích♥️My měli korely před lety,pak jsme se rozhodli.že už ptáčky v kleci nechceme(bylo nam z toho smutno),darovali js je znamému,který měl velké voliéry,a věděli js,že jim tam bude dobře. Až teď v září,když já nebyla doma na víkend(abych to měla pod kontrolou.)),šel syn s kamarádem na výstavu ptactva,a vyhrál v tombole anduláčka. Já jsem nadšená z toho nebyla(zase ptáče v kleci),ale můj Honzík mi řek:Mami,já jsem ho tam nemohl nechat… Tak mu chovatel k tomu automaticky prodal pidi klícku a pytlík směsi. V té klícce bylo moc smutné ho vidět..,brzy jsme koupili velkou klec na kolečkách,s otevírací střechou a bidylkem na přistání. No a teď sháníme Tweetiemu kamarádku,aby mu nebylo smutno,když je tu sám. Vero, z Vašich informací a rad budu čerpat neustále,a hned jdu sehnat sepiovou kost a jod

Přidat nový příspěvek